Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz

Biorb akvárium Flow černé 30 l

Biorb akvárium Flow černé 30 l Zobrazit v plné velikosti
Doprava zdarma
  • 420345

  • neznámý termín expedice
BiOrb FLOW je nový druh akvária. Je k dispozici v objemech 15 a 30 litrů a je ideální pro chov malých rybek a krevetek. Dodejte vašemu domovu či kanceláři klid s akváriem BiOrb FLOW.

Podrobné informace

Dočasně nedostupné

Akvárium Biorb je vyrobené z akrylové pryskyřice. Proč? Protože akrylová pryskyřice je destkrát silnější než sklo. Akrylová pryskyřice má taképoměr průsvitnosti 93%, je tak nejjasnějším známým materiálem. Sklem projde pouze 70% světla a tlusté sklo má vždy zelenavý nádech.

Akvária z akrylové pryskyřice uchovávají teplo téměř dvakrát tak dobře jako sklo, což znamená , že na vytápění spotřebují méně energie.

 

Filtrační systém, který funguje zespodu nahoru

Všechna akvária BiOrb mají filtr na dně. Tam, kde se přirozeně usazuje pevný odpad. Filtr jednoduše pracuje tam, kde je to nejvíce potřeba. Je rovněž snadno vyměnitelný. Výměna Vám zabere jen pár vteřin a postačí jednou za čtyři až šest týdnů

 

Filtrační cyklus akvárií BiOrb

1. Vzduchem hnaný filtrační systém vytváří rázný průtok vody, který neustále mění vodní hladinu. Je tak zajištěno sycení kyslíkem.

2. Koloběh vody pak vyzvedne jakýkoli odpad klesající na dno.

3. Protáhne odpad skrz keramické médium, kde přirozená biologická filtrace absorbuje některé toxiny. Čerstvě okysličená voda poskytné obživu i bakteriím.

4.Zbývající odpad je zachycen v houbovité vložce. Voda pak putuje skrz pryskyřičná zrna a přírodní stabilizátory, díky čemuž se z ní odstraní toxické látky a pH zůstane na konstantní úrovni.

5. Čistá voda je pak v bublinkové trubičce okysličena a cyklus se opakuje

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu