Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz

Jak vybrat vybavení do akvária19. 10. 2019

Posted by
Rozhodli jste se, že si svoje obydlí zkrášlíte a ozvláštníte živými tvory v akváriu, ale nevíte jak na to? Co je všechno potřeba, aby se krásný koníček nestal jenom přítěží? Když dodržíte následující kroky při výběru správného technického vybavení a zázemí pro rybičky, brzy se dočkáte zasloužené odměny.
Přivolání psa na slovo není vždy tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo. Bezesporu to však patří k nejdůležitější dovednosti, kterou by váš čtyřnohý kamarád měl zvládnout. Některá plemena se tuto dovednost naučí velice rychle a je pro ně radostí poslechnout svého majitele napoprvé, některá plemena otálí a pro některá je učení se povelům naprosto nezajímavé. Důvěra psa ve vás a vaše trpělivost však jistě přinese uspokojivé výsledky.
Dvířka a průlezy do domu a z domu ocení nejeden majitel čtyřnohého mazlíčka. Ať už při delším pracovním zaneprázdnění, kdy není možnost vyvenčit psa či kočku nebo jako prevenci proti poškrábání dveří, když se zvíře snaží dostat domů nebo ven.
I když by se mohlo zdát, že výběr a správné usazení bidýlka do ptačí klece není nic složitého, opak může být pravdou. Správný výběr je důležitý a my víme, jak na to.
Kočka je od přírody inteligentní a čistotný tvor, proto vám nezabere moc práce naučit ji používat kočičí toaletu. Aby však učení proběhlo bez problémů, je dobré dodržet několik následujících zásad.
Při dávkování krmiva pro psy se řídíme stářím, velikostí psa a jeho specifickými potřebami. Jinak krmíme březí fenu a jinak psa seniora. Jinými slovy: jestliže chceme, aby náš čtyřnohý přítel byl co nejdéle v plné síle a v co nejlepší kondici, nezaobíráme se jen otázkou, jak krmivo vybrat, ale také tím, jak často a jakým způsobem krmivo psovi dávkovat.
Jak již nadpis napovídá, v dnešním článku se budeme věnovat cvičení poslušnosti psa, kterého jsme si přivezli domů například z útulku nebo jeho výcvik ve štěněčím věku zanedbali. Ať máme doma štěně nebo dospěláka, pro výcvik psa platí povětšinou stejná pravidla.
K základní výbavě našeho čtyřnohého mazlíčka nepatří nejen vodítko, ale také správně vybraný obojek. Při výběru se neřídíme jen subjektivním pocitem, ale měli bychom zohlednit několik faktorů, aby se náš pes cítil s obojkem co nejkomfortněji.
Tuhle otázku si položí nejeden chovatel. Zvláště tehdy, když rybičky reagují na jakýkoliv pohyb kolem akvária, a tzv. žebrají o potravu. Nenechejte se zmást tím, že by měly hlad, pokud je ovšem pravidelně krmíte. Tento instinkt stálého očekávání potravy jim zůstal z volné přírody, kde přicházejí i dny bez přísunu jídla.
Mýt či nemýt? A jak často? Tuto otázku si položí nejeden majitel čtyřnohého mazlíčka. Názory na mytí psů se různí. Všeobecně však v tomto případě platí, že méně je více. Častým mytím totiž kůže psa ztrácí svou přirozenou odmašťovací schopnost. Kdy psa vykoupat, to vám dozajista napoví pach psa a špína v pelechu. Záleží na typu srsti psa, ale nic se nestane, když svého miláčka umyjete jen dvakrát do roka.
Showing 1 to 10 of 29 (1 Pages)

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu