Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz
K základní výbavě našeho čtyřnohého mazlíčka nepatří nejen vodítko, ale také správně vybraný obojek. Při výběru se neřídíme jen subjektivním pocitem, ale měli bychom zohlednit několik faktorů, aby se náš pes cítil s obojkem co nejkomfortněji.
Tuhle otázku si položí nejeden chovatel. Zvláště tehdy, když rybičky reagují na jakýkoliv pohyb kolem akvária, a tzv. žebrají o potravu. Nenechejte se zmást tím, že by měly hlad, pokud je ovšem pravidelně krmíte. Tento instinkt stálého očekávání potravy jim zůstal z volné přírody, kde přicházejí i dny bez přísunu jídla.
Mýt či nemýt? A jak často? Tuto otázku si položí nejeden majitel čtyřnohého mazlíčka. Názory na mytí psů se různí. Všeobecně však v tomto případě platí, že méně je více. Častým mytím totiž kůže psa ztrácí svou přirozenou odmašťovací schopnost. Kdy psa vykoupat, to vám dozajista napoví pach psa a špína v pelechu. Záleží na typu srsti psa, ale nic se nestane, když svého miláčka umyjete jen dvakrát do roka.
Vybrat kvalitní krmivo pro psy se může zdát jako nelehký úkol. Ale my vám poradíme, jak se s tím úspěšně poprat!
Máte doma kočičku a jste postaveni před otázku: „Mýt či nemýt?“. Kočky jsou od přírody velice čistotní tvorové. Hygienou a péčí o srst stráví denně i 3 hodiny. Jejich jazyk je pokryt speciálními papilomy s háčky, které neslouží jen k rozmělňování potravy a zpracování srsti oběti, kterou si kočka uloví, ale díky zmíněným papilonům dokáže kočka ze své srsti odstranit veškeré nečistoty. Proto netřeba kočku mýt pravidelně.
Rozhodli jste se přinést si domů nového domácího mazlíčka ptačího druhu a nevíte, jaké obydlí pro něj bude nejvhodnější? Pokusíme se vám nabídnout několik rad, kterých je dobré se při výběru ptačí klece držet.
Při výběru správného pelíšku na spaní pro psa musíme zohlednit hned několik věcí. Pokud se nám podaří dané zásady dodržet, můžeme si být jisti, že náš čtyřnohý přítel si pelíšek oblíbí a bude se v něm cítit v bezpečí.
Už před pořízením nového čtyřnohého kamaráda byste měli přemýšlet nad tím, čím jej budete krmit. Pokud se rozhodnete pro krmení granulemi, máme pro vás několik tipů, jak vybrat ty správné.
Kočičí blechy jsou pro samotnou kočku velkým problémem. Způsobují jí nejen svědění, ale také jsou přenašeči různých parazitů, hlavně tasemnic, které se po zakousnutí blechou dostávají do těla kočky. Při běžné teplotě žije blecha 9-12 měsíců. V chladnějších podmínkách se však její život značně prodlužuje.

Jaké osvětlení do akvária13. 05. 2019

Posted by
Výběr vhodného osvětlení do akvária není vůbec jednoduchý. Dnešní trh nabízí nepřeberné množství osvětlení a je jen na nás, které zvolíme. Není však dobré tuto stránku akvaristiky podcenit. Nevhodné osvětlení může zkomplikovat naše snahy o akvaristiku – světlo má totiž ve vodě velkou moc!
Showing 1 to 10 of 22 (1 Pages)

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu