Vážení zákazníci,
s ohledem na velké vytížení přepravních společností v tomto období, je nutné počítat s delší dobou doručení expedovaných zásilek.
Děkujeme za pochopení.

Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz
Tak jak každé období našeho čtyřnohého miláčka má svá specifika, tak bychom měli uzpůsobit výběr krmiva, která tato období provází. Mnoho nových majitelů pejska neklade důraz na to, čím svého psa krmí, ale aby nám nový kamarád vydržel ve zdraví co nejdéle, je výběr správné stravy společně s odpovídajícím pohybem to nejlepší, co mu můžeme dát.
I u psů se mohou dostavit zdravotní problémy, které Vás donutí poohlédnout se po jiném krmivu a doplňcích stravy, než jste byli zvyklí. Veterinárním krmivem však krmíme psa vždy až po předchozí domluvě s veterinárním lékařem. Toto dietní krmivo má za úkol pomoci překonat zdravotní problém, který právě u zvířete probíhá. Ať už jde o problémy se srdcem, játry, ledvinami, s klouby či trávením, nebo se stále častěji se objevující cukrovkou a obezitou
Správný výběr krmiva může ovlivnit celkový zdravotní stav vašeho mazlíčka. Od dobrého zažívání, přes správný růst a vývoj, až po zdravé srdce a cévy. Proto mu musíme věnovat náležitou pozornost, i s ohledem na plemeno psa.
Základem správné stravy andulky je rozmanitost. Krmivo pro andulky by mělo obsahovat různé druhy semen, které najdete běžně v prodejních sítích. Hotová pestrá směs pro andulky je také běžně k zakoupení. Jedná se o speciálně namíchanou stravu složenou ze semen, sušených trav, vitamínů a minerálů. Pokud však chcete své andulce dopřát to nejlepší, můžete si skladbu krmiva tvořit i sami.
Abychom mohli odnaučit psa tahat na vodítku, musíme nejdříve zjistit příčinu, proč to dělá. Pes tahá na vodítku, protože se potřebuje rychle vyprázdnit? Zachytil pachovou stopu jiného psa? Je ve stresu ze škrtícího obojku? Důvodů může být spousta, ale hlavní vinou je většinou nedůslednost psího pána. Proto, ať už začnete s odnaučováním tohoto zlozvyku v jakémkoliv věku, buďte důslední, milí a trpěliví.
Cestování s naším čtyřnohým mazlíčkem nemusí být vždy jen legrace. Poskakování psa po autě či nervozita psa při přepravě hromadnou dopravou není zrovna to, o čem bychom my nebo náš pejsek snili. Proto, zvláště pro malá plemena, můžeme pro snadnou a hlavně bezpečnou přepravu zvolit různé tašky, batohy či přepravky určené přímo pro naše mazlíčky.

Poradíme jak založit akvárium31. 10. 2019

Posted by
V dnešní době není založení akvária nic složitého. Trh disponuje velkým množstvím akvarijního vybavení, proto zaleží jen na vás, kolik jste ochotni do svého nového koníčku investovat.

Jak vybrat vybavení do akvária19. 10. 2019

Posted by
Rozhodli jste se, že si svoje obydlí zkrášlíte a ozvláštníte živými tvory v akváriu, ale nevíte jak na to? Co je všechno potřeba, aby se krásný koníček nestal jenom přítěží? Když dodržíte následující kroky při výběru správného technického vybavení a zázemí pro rybičky, brzy se dočkáte zasloužené odměny.
Přivolání psa na slovo není vždy tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo. Bezesporu to však patří k nejdůležitější dovednosti, kterou by váš čtyřnohý kamarád měl zvládnout. Některá plemena se tuto dovednost naučí velice rychle a je pro ně radostí poslechnout svého majitele napoprvé, některá plemena otálí a pro některá je učení se povelům naprosto nezajímavé. Důvěra psa ve vás a vaše trpělivost však jistě přinese uspokojivé výsledky.
Dvířka a průlezy do domu a z domu ocení nejeden majitel čtyřnohého mazlíčka. Ať už při delším pracovním zaneprázdnění, kdy není možnost vyvenčit psa či kočku nebo jako prevenci proti poškrábání dveří, když se zvíře snaží dostat domů nebo ven.
Showing 1 to 10 of 36 (1 Pages)

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu