Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz

Velké srovnání psích konzerv23. 06. 2020

Posted by
Není tomu tak dávno, co jsme se společně zaměřili na psí krmiva. Ve velkém srovnání jsme porovnali nejen jejich složení, ale také cenu či objem jednotlivých balení. Mnoho majitelů svým mazlíčkům však dopřává i další pochoutky, jakými jsou například psí konzervy. Ty by měly obsahovat dostatek masa, proteinu i tuků. Abychom se však v množství konzerv neztratili, rozhodli jsme se nabízené konzervy mezi sebou porovnat.

Správná péče o psí srst02. 06. 2020

Posted by
Na kvalitu psí srsti má vliv nejen vyvážená strava, ale také důkladná péče a pravidelné zastřihování. Majitelé psů, kteří mají dlouhou a hustou srstí jistě potvrdí, jak náročné je starat se o línajícího mazlíčka. Proto bychom pejskovi měli dopřát pravidelné vyčesávání přebytečných chlupů. Naopak pejskům s kudrnatou srstí zajistíme návštěvu psího kadeřnictví. Na správnou péči, kterou bychom měli srsti mazlíčků dopřát, jsme se zaměřili v dnešním čl

Vše o kastraci psů30. 04. 2020

Posted by
Kastrace psa je někdy vítaným, někdy nutným zákrokem, se kterým se jako majitelé můžeme setkat. Pro rozhodnutí, zda náš pes tento zákrok podstoupí či ne, je však nutné mít dostatek informací. Jaké jsou výhody a nevýhody kastrace? V jakých případech je vhodná? A jak pes může na kastraci reagovat? Na to i mnohem více jsme se zaměřili v dnešním článku.

Jak řešit kulhání u psa24. 04. 2020

Posted by
Kulhání u psa může vzniknout náhle a bez varování. Zato nás dokáže pořádně potrápit. Stačí, aby si pes na procházce rozřízl tlapku nebo nešťastně seskočil z lavičky. Vliv na potenciální kulhání ale může mít i genetika či nevhodná strava.
Fena hárá jednou za půl roku. V tu dobu vyvstává mnoha majitelům na mysli zásadní otázka. Jak zajistit fence dostatečný komfort a zároveň ochránit domácnost před nechtěným znečištěním? Jedním z řešení, na které jsme se tentokrát rozhodli zaměřit, je pořízení háracích kalhotek. Podívejme se, jak kalhotky správně používat i na to, jak o hárající fenku správně pečovat.
Na světě existuje spousta druhů parazitů, se kterými může pes snadno přijít do kontaktu. Ať již se jedná o parazity vnější, jakými jsou blecha a klíště, či o parazity v těle, je dobré vědět, jak se jich zbavit. Připomeňme si, jak správně užívat antiparazitika, která nám v boji proti nechtěným návštěvníkům dokáží pomoci. Mezi ně řadíme obojek, sprej proti klíšťatům i speciální šampony pro psy.
Již během pořízení nového člena domácnosti se naskýtá mnoho otázek, například čím krmit psa a jak často. Na psí stravování jsme se zaměřili v prvním díle rozhovoru s veterinářem Leošem Železným, odborníkem na výživu psů a koček. Ve druhém díle se blíže podíváme na speciální diety u psů, na průběh výzkumu v anglickém veterinárním centru Walthram® i na to, jak správně vybrat pamlsky pro psy.
MVDr. Leoš Železný se na výživu psů a koček specializuje již od roku 1994. Je členem České asociace veterinárních lékařů malých zvířat a členem Komory veterinárních lékařů České republiky. Dlouhodobě také spolupracoval s výzkumným veterinárním centrem Walthram® v Anglii.V rozhovoru prozradil, co by rozhodně nemělo chybět ve stravě štěněte, jak správně číst složení granulí pro psy i jak správná strava ovlivňuje stav kloubů a celého organismu psa.

Velké srovnání psích krmiv 18. 02. 2020

Posted by
Výběr správného a kvalitního krmení pro čtyřnohého mazlíčka může být mnohdy složité. Abyste snadno zvolili tu nejlepší variantu, připravili jsme velké srovnání krmiv pro psy z naší nabídky, ve které jsme zohlednili nejen složení a cenu, ale také věk či fyzickou aktivitu daného plemene.
Přirozenou potravou křečka jsou různá semínka, červíci a larvy. Vodu v přírodě získávají ze zeleného krmení. Křečci však od přírody nejsou vybíravá stvoření, proto při chovu křečka v zajetí postačí dodržovat několika základních stravovacích pravidel.
Showing 1 to 10 of 49 (1 Pages)

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu