Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz
Pro každého majitele je zajištění kvalitní stravy pro psa prioritou. Potrava, kterou pejskovi předkládáme, totiž může mít velký vliv na jeho zdraví. Dobrý zdravotní stav čtyřnohému miláčkovi přitom zajistíme nejen vyváženým poměrem vitamínů a minerálů ve stravě, ale i správnou velikostí krmných dávek. Velikost porcí pro psa se přitom odvíjí od stáří psa, aktivity i plemene konkrétního mazlíčka.

Jak vybrat dvířka pro kočku30. 09. 2020

Posted by
Před pořízením kočičky vyvstává mnoho otázek. Kromě zajištění potravy a pelíšku musíme také nalézt způsob, jakým svému mazlíčkovi dopřejeme dostatek pohybu. Jednou z možností je zajištění volného pohybu kočky dovnitř a ven. S tím nám pomohou průlezová dvířka pro kočky. Jejich instalací navíc ušetříme množství tepla i našeho času, který bychom jinak strávili otevíráním dveří, kdykoliv by se kočička chtěla vydat na procházku po okolí.
MVDr. Miroslav Řehák poskytuje ve své veterinární ordinaci běžnou i terapeutickou péči domácím mazlíčkům. Jak sám říká, jeho prioritou je vstřícný přístup k majitelům i jejich zvířecím kamarádům. Často však lidé zavítají do veterinární ordinace, až když jejich mazlíčka trápí nenadálý zdravotní problém. Prevence onemocnění u zvířat je přitom stejně důležitá jako u lidí. Jak preventivní prohlídka u mazlíčka vypadá? Kdy používat antiparazitika? A ex

Velké srovnání psích konzerv23. 06. 2020

Posted by
Není tomu tak dávno, co jsme se společně zaměřili na psí krmiva. Ve velkém srovnání jsme porovnali nejen jejich složení, ale také cenu či objem jednotlivých balení. Mnoho majitelů svým mazlíčkům však dopřává i další pochoutky, jakými jsou například psí konzervy. Ty by měly obsahovat dostatek masa, proteinu i tuků. Abychom se však v množství konzerv neztratili, rozhodli jsme se nabízené konzervy mezi sebou porovnat.

Správná péče o psí srst02. 06. 2020

Posted by
Na kvalitu psí srsti má vliv nejen vyvážená strava, ale také důkladná péče a pravidelné zastřihování. Majitelé psů, kteří mají dlouhou a hustou srstí jistě potvrdí, jak náročné je starat se o línajícího mazlíčka. Proto bychom pejskovi měli dopřát pravidelné vyčesávání přebytečných chlupů. Naopak pejskům s kudrnatou srstí zajistíme návštěvu psího kadeřnictví. Na správnou péči, kterou bychom měli srsti mazlíčků dopřát, jsme se zaměřili v dnešním čl

Vše o kastraci psů30. 04. 2020

Posted by
Kastrace psa je někdy vítaným, někdy nutným zákrokem, se kterým se jako majitelé můžeme setkat. Pro rozhodnutí, zda náš pes tento zákrok podstoupí či ne, je však nutné mít dostatek informací. Jaké jsou výhody a nevýhody kastrace? V jakých případech je vhodná? A jak pes může na kastraci reagovat? Na to i mnohem více jsme se zaměřili v dnešním článku.

Jak řešit kulhání u psa24. 04. 2020

Posted by
Kulhání u psa může vzniknout náhle a bez varování. Zato nás dokáže pořádně potrápit. Stačí, aby si pes na procházce rozřízl tlapku nebo nešťastně seskočil z lavičky. Vliv na potenciální kulhání ale může mít i genetika či nevhodná strava.
Fena hárá jednou za půl roku. V tu dobu vyvstává mnoha majitelům na mysli zásadní otázka. Jak zajistit fence dostatečný komfort a zároveň ochránit domácnost před nechtěným znečištěním? Jedním z řešení, na které jsme se tentokrát rozhodli zaměřit, je pořízení háracích kalhotek. Podívejme se, jak kalhotky správně používat i na to, jak o hárající fenku správně pečovat.
Na světě existuje spousta druhů parazitů, se kterými může pes snadno přijít do kontaktu. Ať již se jedná o parazity vnější, jakými jsou blecha a klíště, či o parazity v těle, je dobré vědět, jak se jich zbavit. Připomeňme si, jak správně užívat antiparazitika, která nám v boji proti nechtěným návštěvníkům dokáží pomoci. Mezi ně řadíme obojek, sprej proti klíšťatům i speciální šampony pro psy.
Již během pořízení nového člena domácnosti se naskýtá mnoho otázek, například čím krmit psa a jak často. Na psí stravování jsme se zaměřili v prvním díle rozhovoru s veterinářem Leošem Železným, odborníkem na výživu psů a koček. Ve druhém díle se blíže podíváme na speciální diety u psů, na průběh výzkumu v anglickém veterinárním centru Walthram® i na to, jak správně vybrat pamlsky pro psy.
Showing 1 to 10 of 52 (1 Pages)

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu