Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz
Na světě existuje spousta druhů parazitů, se kterými může pes snadno přijít do kontaktu. Ať již se jedná o parazity vnější, jakými jsou blecha a klíště, či o parazity v těle, je dobré vědět, jak se jich zbavit. Připomeňme si, jak správně užívat antiparazitika, která nám v boji proti nechtěným návštěvníkům dokáží pomoci. Mezi ně řadíme obojek, sprej proti klíšťatům i speciální šampony pro psy.
Již během pořízení nového člena domácnosti se naskýtá mnoho otázek, například čím krmit psa a jak často. Na psí stravování jsme se zaměřili v prvním díle rozhovoru s veterinářem Leošem Železným, odborníkem na výživu psů a koček. Ve druhém díle se blíže podíváme na speciální diety u psů, na průběh výzkumu v anglickém veterinárním centru Walthram® i na to, jak správně vybrat pamlsky pro psy.
MVDr. Leoš Železný se na výživu psů a koček specializuje již od roku 1994. Je členem České asociace veterinárních lékařů malých zvířat a členem Komory veterinárních lékařů České republiky. Dlouhodobě také spolupracoval s výzkumným veterinárním centrem Walthram® v Anglii.V rozhovoru prozradil, co by rozhodně nemělo chybět ve stravě štěněte, jak správně číst složení granulí pro psy i jak správná strava ovlivňuje stav kloubů a celého organismu psa.

Velké srovnání psích krmiv 18. 02. 2020

Posted by
Výběr správného a kvalitního krmení pro čtyřnohého mazlíčka může být mnohdy složité. Abyste snadno zvolili tu nejlepší variantu, připravili jsme velké srovnání krmiv pro psy z naší nabídky, ve které jsme zohlednili nejen složení a cenu, ale také věk či fyzickou aktivitu daného plemene.
Přirozenou potravou křečka jsou různá semínka, červíci a larvy. Vodu v přírodě získávají ze zeleného krmení. Křečci však od přírody nejsou vybíravá stvoření, proto při chovu křečka v zajetí postačí dodržovat několika základních stravovacích pravidel.

Jak vybrat hračku pro psa09. 01. 2020

Posted by
Psi jsou od přírody hravá a zvídavá zvířata. Pokud nechceme, aby ke hře používali předměty, jako jsou naše boty, polštáře a jiné, je dobré poohlídnout se po nějaké psí hračce. Pomocí hry se psi socializují, upevňují si postavení ve smečce, posilují svaly a v neposlední řadě uvolňují přebytečnou energii.
Stali jste se hrdým majitelem nového kočičího mazlíčka a říkáte si, co kromě kočičí toalety a pelíšku pořídit? Pokud nechcete přijít o pohovku, křeslo či jiný nábytek, pořiďte kočce škrabadlo. Škrábání je pro kočku zcela přirozené. Pokud vyberete to pravé, kočka jej bude milovat nejen pro broušení drápků, ale také pro zábavu a odpočinek.
Kočky jsou velice náročná stvoření. Proto při výběru steliva klademe důraz spíše na spokojenost kočky, než spokojenost majitele. Pokud se kočce cokoliv nebude líbit, můžeme se dočkat jejích exkrementů kdekoliv jinde, jen ne v kočičí toaletě. Ze začátku proto můžete chvilku procházet obdobím pokusů a omylů. Je to však běžné. Kočka je prostě svou paní a kocour svým pánem.
Tak jak každé období našeho čtyřnohého miláčka má svá specifika, tak bychom měli uzpůsobit výběr krmiva, která tato období provází. Mnoho nových majitelů pejska neklade důraz na to, čím svého psa krmí, ale aby nám nový kamarád vydržel ve zdraví co nejdéle, je výběr správné stravy společně s odpovídajícím pohybem to nejlepší, co mu můžeme dát.
I u psů se mohou dostavit zdravotní problémy, které Vás donutí poohlédnout se po jiném krmivu a doplňcích stravy, než jste byli zvyklí. Veterinárním krmivem však krmíme psa vždy až po předchozí domluvě s veterinárním lékařem. Toto dietní krmivo má za úkol pomoci překonat zdravotní problém, který právě u zvířete probíhá. Ať už jde o problémy se srdcem, játry, ledvinami, s klouby či trávením, nebo se stále častěji se objevující cukrovkou a obezitou
Showing 1 to 10 of 44 (1 Pages)

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu