Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz
Pokud si chceme pořídit pejska, musíme se nejdříve zamyslet nad tím, čím a jak často jej budeme krmit. Zvolit si přitom můžeme z mnoha možností, mezi které se řadí suché a mokré krmivo. Suché krmivo, tedy granule, přichází při výrobě o poměrnou část vody. Kvůli tomu musíme psovi zajistit pravidelný pitný režim a dostatečný příjem tekutin. Na druhou stranu je suché krmivo ekonomicky výhodnější. Je levnější a přitom obsahuje dostatek živin pro zaji

Pet-food se mění na Stegru02. 03. 2021

Posted by
Nápad na založení e-shopu, který by díky svému sortimentu zajišťoval blaho domácím mazlíčkům, k nám přišel již v roce 2009. Z prvních prodaných krmiv pro psy, jsme se postupně vypracovali na pozici zavedené značky s množstvím věrných zákazníků a příznivců. I díky nim nás neopouští touha značku Pet-food stále posouvat kupředu.
Toužíme-li po pořízení kočičky, máme v zásadě dvě možnosti jak našeho nového kamaráda získat. První možností je odběrkočky přímo od chovatele, druhou možností je adoptování kočičky z útulku. Před takovým krokem je ale nutné zvážit, co vše osvojeníkočky z útulku obnáší. ‚‚Důležité je si uvědomit, zda se budu o kočičku starat, milovat ji a zda bude mým životním parťákem,” říká Kristýna Kacálková, majitelka kočičího útulku Srdcem pro kočky a host dn
Uvažujeme-li o pořízení králíčka, neměli bychom se nechat zaslepit vidinou mazlení a hlazení chundelatého zvířátka. V první řadě bychom totiž měli zjistit dostatek informací o tom, co toto společenské zvířátko potřebuje ke kvalitnímu životu a zda mu budeme moci všechny jeho potřeby naplnit. Míra zodpovědnosti za králíčka by se totiž dala přirovnat k péči o psa či kočku. Proto se pojďme společně podívat na to, jak o králíka pečovat a jak našemu no
Výběr toho nejlepšího krmiva pro našeho psa může být mnohdy opravdu složitý. Na trhu je totiž nepřeberné množství značek psích granulí, konzerv i pamlsků, které nám kromě vyváženého poměru vitamínů a minerálů slibují i vysoký podíl čerstvého masa. Často je však toto označení na obalu krmiva nepřesné a my tak v dobré víře koupíme granule, které čerstvého masa obsahují jen velmi málo. Jak se tedy naučit číst správně informace na obalech jednotlivýc
Výchova našich čtyřnohých miláčků je nikdy nekončící proces. Učení totiž probíhá celý život. Stejně tak jako se náš pejsek učí novým povelům, měli bychom se i my vzdělávat v oblasti komunikace s mazlíčkem a učit se novým pozitivním metodám jeho výcviku. Jedním z těchto přístupů je metoda operantního podmiňování. S tou nás v dnešním rozhovoru seznámila majitelka Psí školy Pohoda a zkušená kynoložka Mirka Přibáňová.

Jak vybrat krmítko pro ptáky25. 11. 2020

Posted by
S nadcházející zimou a přituhujícími mrazy si spousta z nás pořizuje ptačí krmítka. Ta můžeme umístit na parapet, balkon i strom na naší zahradě, čímž pomůžeme ptáčkům s obtížným sháněním potravy. Ideálním časem pro pořízení krmítka pro ptáky je právě končící podzim. Ptáčci si na krmítko lépe zvyknou a během zimy nás budou více navštěvovat.
Jednou z hlavních oblastí, na kterou bychom se měli při výchově psa zaměřit, je oblast socializace. Proces, při kterém pejska postupně přivykáme na podněty je totiž velice důležitý nejen pro eliminaci stresu, který na pejska při setkání s různými situacemi působí. Kromě toho slouží správná socializace jako částečná prevence proti nežádoucímu chování psa. S tím se často setkává i Pavel Bradáč, poradce pro vztah člověka a psa a psycholog psů.
Pro každého majitele je zajištění kvalitní stravy pro psa prioritou. Potrava, kterou pejskovi předkládáme, totiž může mít velký vliv na jeho zdraví. Dobrý zdravotní stav čtyřnohému miláčkovi přitom zajistíme nejen vyváženým poměrem vitamínů a minerálů ve stravě, ale i správnou velikostí krmných dávek. Velikost porcí pro psa se přitom odvíjí od stáří psa, aktivity i plemene konkrétního mazlíčka.

Jak vybrat dvířka pro kočku30. 09. 2020

Posted by
Před pořízením kočičky vyvstává mnoho otázek. Kromě zajištění potravy a pelíšku musíme také nalézt způsob, jakým svému mazlíčkovi dopřejeme dostatek pohybu. Jednou z možností je zajištění volného pohybu kočky dovnitř a ven. S tím nám pomohou průlezová dvířka pro kočky. Jejich instalací navíc ušetříme množství tepla i našeho času, který bychom jinak strávili otevíráním dveří, kdykoliv by se kočička chtěla vydat na procházku po okolí.
Showing 1 to 10 of 60 (1 Pages)

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu