Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz
Přirozenou potravou křečka jsou různá semínka, červíci a larvy. Vodu v přírodě získávají ze zeleného krmení. Křečci však od přírody nejsou vybíravá stvoření, proto při chovu křečka v zajetí postačí dodržovat několika základních stravovacích pravidel.

Jak vybrat hračku pro psa09. 01. 2020

Posted by
Psi jsou od přírody hravá a zvídavá zvířata. Pokud nechceme, aby ke hře používali předměty, jako jsou naše boty, polštáře a jiné, je dobré poohlídnout se po nějaké psí hračce. Pomocí hry se psi socializují, upevňují si postavení ve smečce, posilují svaly a v neposlední řadě uvolňují přebytečnou energii.
Stali jste se hrdým majitelem nového kočičího mazlíčka a říkáte si, co kromě kočičí toalety a pelíšku pořídit? Pokud nechcete přijít o pohovku, křeslo či jiný nábytek, pořiďte kočce škrabadlo. Škrábání je pro kočku zcela přirozené. Pokud vyberete to pravé, kočka jej bude milovat nejen pro broušení drápků, ale také pro zábavu a odpočinek.
Kočky jsou velice náročná stvoření. Proto při výběru steliva klademe důraz spíše na spokojenost kočky, než spokojenost majitele. Pokud se kočce cokoliv nebude líbit, můžeme se dočkat jejích exkrementů kdekoliv jinde, jen ne v kočičí toaletě. Ze začátku proto můžete chvilku procházet obdobím pokusů a omylů. Je to však běžné. Kočka je prostě svou paní a kocour svým pánem.
Tak jak každé období našeho čtyřnohého miláčka má svá specifika, tak bychom měli uzpůsobit výběr krmiva, která tato období provází. Mnoho nových majitelů pejska neklade důraz na to, čím svého psa krmí, ale aby nám nový kamarád vydržel ve zdraví co nejdéle, je výběr správné stravy společně s odpovídajícím pohybem to nejlepší, co mu můžeme dát.
I u psů se mohou dostavit zdravotní problémy, které Vás donutí poohlédnout se po jiném krmivu a doplňcích stravy, než jste byli zvyklí. Veterinárním krmivem však krmíme psa vždy až po předchozí domluvě s veterinárním lékařem. Toto dietní krmivo má za úkol pomoci překonat zdravotní problém, který právě u zvířete probíhá. Ať už jde o problémy se srdcem, játry, ledvinami, s klouby či trávením, nebo se stále častěji se objevující cukrovkou a obezitou
Správný výběr krmiva může ovlivnit celkový zdravotní stav vašeho mazlíčka. Od dobrého zažívání, přes správný růst a vývoj, až po zdravé srdce a cévy. Proto mu musíme věnovat náležitou pozornost, i s ohledem na plemeno psa.
Základem správné stravy andulky je rozmanitost. Krmivo pro andulky by mělo obsahovat různé druhy semen, které najdete běžně v prodejních sítích. Hotová pestrá směs pro andulky je také běžně k zakoupení. Jedná se o speciálně namíchanou stravu složenou ze semen, sušených trav, vitamínů a minerálů. Pokud však chcete své andulce dopřát to nejlepší, můžete si skladbu krmiva tvořit i sami.
Abychom mohli odnaučit psa tahat na vodítku, musíme nejdříve zjistit příčinu, proč to dělá. Pes tahá na vodítku, protože se potřebuje rychle vyprázdnit? Zachytil pachovou stopu jiného psa? Je ve stresu ze škrtícího obojku? Důvodů může být spousta, ale hlavní vinou je většinou nedůslednost psího pána. Proto, ať už začnete s odnaučováním tohoto zlozvyku v jakémkoliv věku, buďte důslední, milí a trpěliví.
Cestování s naším čtyřnohým mazlíčkem nemusí být vždy jen legrace. Poskakování psa po autě či nervozita psa při přepravě hromadnou dopravou není zrovna to, o čem bychom my nebo náš pejsek snili. Proto, zvláště pro malá plemena, můžeme pro snadnou a hlavně bezpečnou přepravu zvolit různé tašky, batohy či přepravky určené přímo pro naše mazlíčky.
Showing 1 to 10 of 40 (1 Pages)

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu