Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz
Výběr toho nejlepšího krmiva pro našeho psa může být mnohdy opravdu složitý. Na trhu je totiž nepřeberné množství značek psích granulí, konzerv i pamlsků, které nám kromě vyváženého poměru vitamínů a minerálů slibují i vysoký podíl čerstvého masa. Často je však toto označení na obalu krmiva nepřesné a my tak v dobré víře koupíme granule, které čerstvého masa obsahují jen velmi málo. Jak se tedy naučit číst správně informace na obalech jednotlivýc
Výchova našich čtyřnohých miláčků je nikdy nekončící proces. Učení totiž probíhá celý život. Stejně tak jako se náš pejsek učí novým povelům, měli bychom se i my vzdělávat v oblasti komunikace s mazlíčkem a učit se novým pozitivním metodám jeho výcviku. Jedním z těchto přístupů je metoda operantního podmiňování. S tou nás v dnešním rozhovoru seznámila majitelka Psí školy Pohoda a zkušená kynoložka Mirka Přibáňová.

Jak vybrat krmítko pro ptáky25. 11. 2020

Posted by
S nadcházející zimou a přituhujícími mrazy si spousta z nás pořizuje ptačí krmítka. Ta můžeme umístit na parapet, balkon i strom na naší zahradě, čímž pomůžeme ptáčkům s obtížným sháněním potravy. Ideálním časem pro pořízení krmítka pro ptáky je právě končící podzim. Ptáčci si na krmítko lépe zvyknou a během zimy nás budou více navštěvovat.
Jednou z hlavních oblastí, na kterou bychom se měli při výchově psa zaměřit, je oblast socializace. Proces, při kterém pejska postupně přivykáme na podněty je totiž velice důležitý nejen pro eliminaci stresu, který na pejska při setkání s různými situacemi působí. Kromě toho slouží správná socializace jako částečná prevence proti nežádoucímu chování psa. S tím se často setkává i Pavel Bradáč, poradce pro vztah člověka a psa a psycholog psů.
Pro každého majitele je zajištění kvalitní stravy pro psa prioritou. Potrava, kterou pejskovi předkládáme, totiž může mít velký vliv na jeho zdraví. Dobrý zdravotní stav čtyřnohému miláčkovi přitom zajistíme nejen vyváženým poměrem vitamínů a minerálů ve stravě, ale i správnou velikostí krmných dávek. Velikost porcí pro psa se přitom odvíjí od stáří psa, aktivity i plemene konkrétního mazlíčka.

Jak vybrat dvířka pro kočku30. 09. 2020

Posted by
Před pořízením kočičky vyvstává mnoho otázek. Kromě zajištění potravy a pelíšku musíme také nalézt způsob, jakým svému mazlíčkovi dopřejeme dostatek pohybu. Jednou z možností je zajištění volného pohybu kočky dovnitř a ven. S tím nám pomohou průlezová dvířka pro kočky. Jejich instalací navíc ušetříme množství tepla i našeho času, který bychom jinak strávili otevíráním dveří, kdykoliv by se kočička chtěla vydat na procházku po okolí.
MVDr. Miroslav Řehák poskytuje ve své veterinární ordinaci běžnou i terapeutickou péči domácím mazlíčkům. Jak sám říká, jeho prioritou je vstřícný přístup k majitelům i jejich zvířecím kamarádům. Často však lidé zavítají do veterinární ordinace, až když jejich mazlíčka trápí nenadálý zdravotní problém. Prevence onemocnění u zvířat je přitom stejně důležitá jako u lidí. Jak preventivní prohlídka u mazlíčka vypadá? Kdy používat antiparazitika? A ex

Velké srovnání psích konzerv23. 06. 2020

Posted by
Není tomu tak dávno, co jsme se společně zaměřili na psí krmiva. Ve velkém srovnání jsme porovnali nejen jejich složení, ale také cenu či objem jednotlivých balení. Mnoho majitelů svým mazlíčkům však dopřává i další pochoutky, jakými jsou například psí konzervy. Ty by měly obsahovat dostatek masa, proteinu i tuků. Abychom se však v množství konzerv neztratili, rozhodli jsme se nabízené konzervy mezi sebou porovnat.

Správná péče o psí srst02. 06. 2020

Posted by
Na kvalitu psí srsti má vliv nejen vyvážená strava, ale také důkladná péče a pravidelné zastřihování. Majitelé psů, kteří mají dlouhou a hustou srstí jistě potvrdí, jak náročné je starat se o línajícího mazlíčka. Proto bychom pejskovi měli dopřát pravidelné vyčesávání přebytečných chlupů. Naopak pejskům s kudrnatou srstí zajistíme návštěvu psího kadeřnictví. Na správnou péči, kterou bychom měli srsti mazlíčků dopřát, jsme se zaměřili v dnešním čl

Vše o kastraci psů30. 04. 2020

Posted by
Kastrace psa je někdy vítaným, někdy nutným zákrokem, se kterým se jako majitelé můžeme setkat. Pro rozhodnutí, zda náš pes tento zákrok podstoupí či ne, je však nutné mít dostatek informací. Jaké jsou výhody a nevýhody kastrace? V jakých případech je vhodná? A jak pes může na kastraci reagovat? Na to i mnohem více jsme se zaměřili v dnešním článku.
Showing 1 to 10 of 56 (1 Pages)

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu