Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz

Pryč s vypálenými fleky na trávníku!

Každý potřebuje občas vypnout a není lepší způsob, než si odpočinout na čerstvém vzduchu vaší zahrádky. Hezky se uvelebte, namíchejte si osvěžující nápoj a relaxujte. „Jenže to by nesměly být všude na trávníku vypálené fleky od psí moči,“ povzdechnete si? Ani netušíte, jak vám rozumíme. Nepěkné skvrny vašemu pečlivě pěstěnému trávníku rozhodně nesluší. Naštěstí jsme našli řešení, jak na fleky vyzrajete, a přitom můžete svého miláčka bez problémů nechat vegetovat na zahradě.

 

Dog Rocks – světový hit

Samotný název Dog Rocks vám zřejmě moc neřekne. Jde o úplně čerstvou novinku na českém trhu. Po celém světě, zejména v Austrálii a v USA, se však již těší ohromné popularitě. Dog Rocks aneb „zázračné kameny“, jak se jim příhodně přezdívá, umí ponechat pH moči vašeho pejska v přirozené podobě. Pochází totiž z australské vulkanické horniny, která do vody uvolňuje minerály, které s agresivními látkami v moči zatočí a ušetří váš trávník dalšího nepěkného znehodnocení. Dog Rocks prakticky fungují jako filtry.

 

Nic na tom není!

Hnědé fleky na trávě má na svědomí psí moč, která je kyselá a vůči trávníku velmi agresivní. Ale někam chodit na záchod váš pejsek musí, tak co s tím? Jednoduše pořiďte mazlíčkovi kameny Dog Rocks. Obdržíte je v klasickém balení, jaké znáte třeba u psího krmiva. Celý obsah balíčku vložte do misky, ze které je váš mazlíček zvyklý pít, a víc už neřešte. Aby však Dog Rocks fungovaly tak, jak mají, je ideální krmit pejska kvalitní prémiovou suchou stravou.

 

Neublíží Dog Rocks vašemu chlupáči?

O zdraví svého mazlíčka se vůbec nestrachujte. Dog Rocks je 100% přírodní produkt a neobsahuje žádné chemikálie. Určitě bychom vám nic, co by vašemu pejskovi mohlo ublížit, nenabízeli. Kameny Dog Rocks můžete dát do mističky každému pejskovi bez ohledu na rasu. A kdy se můžete těšit na první výsledky? Už po jednom či dvou týdnech.

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu