Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz

Cunipic Naturaliss Rabbit Adult 1,81 kg

325 Kč
SLEVA
- 14%
Cunipic Naturaliss Rabbit Adult 1,81 kg Zobrazit v plné velikosti
  • 000802

  • předpokládaný termín expedice 14. 7.

Kompletní přírodní bezobilná směs pro dospělé králíky

Podrobné informace

279 Kč

Přírodní směs bez obilovin (grain free) s vysokým podílem vlákniny, obsahující seno s více než 40 druhy rostlin, za studena lisované pelety, byliny a plané rostliny.
Naturaliss Adult Rabbit je kompletní krmivo pro dospělé králíky (od 6 měsíců věku), které blízce napodobuje přirozenou stravu volně žijících králíků. Tato chutná směs obsahující traviny, listy a květy planých rostlin a zdraví prospěšné byliny poskytne Vašemu králíkovi nutričně kompletní, vyváženou výživu plnou chutí a vůní. Chutě a vůně se navíc v průběhu roku mění (díky průběžné sklizni surovin), což má pozitivní vliv na fyzický i mentální stav zvířete, které tak zůstává v kontaktu s přirozenými ročními cykly.
Krmivo je z třiceti procent tvořeno čerstvým senem z pyrenejských horských luk, kde se hospodaří bez použití pesticidů a dalších umělých zásahů. Šedesát procent tvoří pelety, které jsou lisované zastudena, aby nedošlo ke znehodnocení surovin (denaturaci bílkovin a snížení obsahu vitamínů a minerálů vlivem vyšších teplot). Zbylých deset procent tvoří listy a květy divokých rostlin, jež krmivu dodávají přitažlivou vůni a chuť a mají řadu blahodárných účinků.

Složení:

Seno z bojínku, přirozeně sušená tráva, vojtěšková moučka, rostlinná vláknina, sušená mrkev, kopřiva dvoudomá, bříza, třapatka (Echinacea), sójový olej, směs vitamínů, chlorid sodný, uhličitan vápenatý.

Analytické složky:

Hrubý protein 13 %, hrubá vláknina 27 %, hrubé oleje a tuky 2 %, vlhkost 10 %.

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu