Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz

FELIX Sensations Sauces treska a sardinka 4x85g

69 Kč
SLEVA
- 29%
FELIX Sensations Sauces treska a sardinka 4x85g Zobrazit v plné velikosti
  • 310373

  • předpokládaný termín expedice 1-2 dny
FELIX Sensations Sauces s treskou v omáčce s rajčaty a sardinky v omáčce s mrkví 4 x 85g. Sauces je řada lahodných krmiv vyrobených z kvalitních surovin, které výtečně vypadají, voní a samozřejmě lahodně chutnají Vaší kočce.

Podrobné informace

49 Kč

Sauces je řada lahodných krmiv, které výtečně vypadají, voní a samozřejmě lahodně chutnají. Každá receptura obsahuje křehké kousky, které se snoubí s různě ochucenými omáčkami pro úžasnou kombinaci chutí a šťavnaté překvapení, které potěší smysly Vaší kočky! Zároveň jsou zdrojem esenciálních omega-6 mastných kyselin a mají správně vyváženou kombinaci minerálních látek a vitamínů, aby uspokojily 100 % denních potřeb Vaší kočky.

Každé krmivo FELIX Sensations Sauces obsahuje křehké kousky pro potěšení Vaší kočky, snoubící se s různě ochucenými omáčkami pro šťavnaté překvapení.

Zároveň jsou zdrojem esenciálních omega-6 mastných kyselin a mají správně vyváženou kombinaci minerálních látek a vitamínů, aby udžely Vaši kočku plnou života a připravenou k uličnictví! Jsou plné zdravých dobrot a uspokojí 100 % denních potřeb Vaší kočky, když jsou podávány podle krmného návodu.

Složení

S treskou v omáčce s rajčaty: maso a výrobky živočišného původu* (14 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (treska 4 %), zeleniny (0,9 % sušených rajčat, odpovídá 8,1 % rajčat v omáčce), minerální látky, cukry
Se sardinkami v omáčce s mrkví: maso a výrobky živočišného původu* (14 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (sardinky 4 %), minerální látky, zeleniny (0,7 % sušené mrkve, odpovídá 6,3 % mrkve v omáčce), cukry
*kousky: 42 % masa a výrobků živočišného původu

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu