Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz

Ferplast Brio Medium

8 291 Kč
SLEVA
- 10%
Ferplast Brio Medium Zobrazit v plné velikosti

Doprava zdarma
  • 800577

  • předpokládaný termín expedice 31. 5.

voliéra pro ptáky s výbavou - MEDIUM, rozměry: 85 x 75 x h 162 cm

Podrobné informace

7 451 Kč

Řada voliér Brio pro kanárky a exotické ptactvo je ideální, pokud máte terasu, verandu nebo otevřené prostory, ve kterých je můžete umístit. Voliéry Brio mají kolečka pro snadný přesun. Voliéry jsou vyrobené z kovu s plechovou střechou a jsou lakovány ve dvou barvách. Malý kovový proužek, umístěný na dně voliéry, byl vytvořen tak, aby skryl vnitřní dno na sběr nečistot. Zvednutím můžete rychle vyjmout zásobník a odstranit veškeré zbytky jídla a trusu.
Brio ptačí voliéry jsou k dispozici ve dvou velikostech, Mini a Medium, obojí kompletní s příslušenstvím.

Ferplast byla založena v roce 1966 a začínala s výrobou klecí pro malé ptactvo.
Postupně docházelo k rozšíření výroby o další produkty, takže dnes se výrobky firmy Ferplast označují přívlastem „New Pet Generation". Po 40 letech vývoje, lze bezesporu říci, že výrobky Ferplast dělají život našich mazlíčků mnohem komfortnější, klece dosahují nejvyšších standartů v použitých materiálech, stejně tak bohatostí výbavy a především atraktivním designem.

Firma Ferplast každoročně přichází na trh s novinkami a inovacemi stávajících produktů a patří mezi světovou špičku v oblasti výroby chovatelsých potřeb.


Specializace
Autovýbava, dvířka, hračky pro domácí mazlíčky, klece pro fretky a hlodavce, kosmetika pro zvířata, misky, náhubky, oblečky, obojky, vodítka, pelíšky pro psy a kočky, přepravky, boudy, akvária a terária, tašky a batohy, toalety, transportní klece, voliéry, potřeby pro výcvik.

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu