Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz

Ferplast Capri 60 LED Black

3 920 Kč
SLEVA
- 10%
Ferplast Capri 60 LED Black Zobrazit v plné velikosti
Doprava zdarma
  • 800095

  • předpokládaný termín expedice 27. 9.

60l skleněné akvárium s výbavou (LED osvětlení, filtrace, topítko)

Podrobné informace

3 523 Kč

Akvárium Capri 60 pro ryby, vhodné pro sladkovodní a slanou vodu, ve verzi s LED osvětlením: záruka maximálního výkonu s nízkou spotřebou energie a vynikajícím podání barev s jasnými barvami! LED žárovky spotřebují o 50% méně energie než zářivky a poskytují až 30 000 hodin světla! Časovač pro světla také usnadňuje nastavení délky osvětlení podle vašich potřeb a druhu nastavení, které jste zvolili. 

Akvárium má vodotěsné víko, má kapacitu 60 litrů a sklo 4 mm. Doplněné o 5 W LED bar s transformátorem (až 2 ks). Nádrž je vybavena vnitřním filtrem Bluwave 03, pokročilým integrovaným třístupňovým filtračním systémem (mechanickým, biologickým a adsorbentním), který je schopen zajistit čistou, křišťálově čistou vodu; Součástí filtru je také filtrační materiál, čerpadlo a ohřívač a odnímatelné přihrádky pro snadné čištění

 

Ferplast byla založena v roce 1966 a začínala s výrobou klecí pro malé ptactvo.
Postupně docházelo k rozšíření výroby o další produkty, takže dnes se výrobky firmy Ferplast označují přívlastem „New Pet Generation". Po 40 letech vývoje, lze bezesporu říci, že výrobky Ferplast dělají život našich mazlíčků mnohem komfortnější, klece dosahují nejvyšších standartů v použitých materiálech, stejně tak bohatostí výbavy a především atraktivním designem.

Firma Ferplast každoročně přichází na trh s novinkami a inovacemi stávajících produktů a patří mezi světovou špičku v oblasti výroby chovatelsých potřeb.


Specializace
Autovýbava, dvířka, hračky pro domácí mazlíčky, klece pro fretky a hlodavce, kosmetika pro zvířata, misky, náhubky, oblečky, obojky, vodítka, pelíšky pro psy a kočky, přepravky, boudy, akvária a terária, tašky a batohy, toalety, transportní klece, voliéry, potřeby pro výcvik.

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu