Kategorie

Proč si vybrat u nás?

 • Ověřeno zákazníky
 • Široká nabídka produktů
 • Většina zboží ihned skladem
 • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz

Num´Axes elektronický ohradník CANIFUGUE SMALL

4 900 Kč
SLEVA
- 10%
Num´Axes elektronický ohradník CANIFUGUE SMALL Zobrazit v plné velikosti
Doprava zdarma
 • 340930

 • předpokládaný termín expedice 8. 4.

Elektronický ohradník Canifugue Small je účinným výstražným i výcvikovým zařízením, které psovi nebo kočce srozumitelně vymezí teritorium. Ohradník je vybaven dvěma zónami – výstražnou a korekční, a nastavitelnou intenzitou korekcí v 8 úrovních. S použitím výcvikových vlaječek umístěných na hranici výstražné zóny pejsek nebo kočka během několika dní pochopí, kde se smí pohybovat

Podrobné informace

4 388 Kč

Nastavení zón

Elektronický ohradník Canifugue Small je vybaven výstražnou a korekční zónou. Výstražná zóna se nachází před korekční zónou a upozorňuje psa zvukovým znamením, že se přibližuje k hranici plotu. Výstražnou zónu lze nastavit ve vzdálenosti od 30 cm do 4 m od korekční zóny. Ideální je tuto zónu doplnit výstražnými praporky, která psa vizuálně upozorní na vymezenou hranici.

 

Typ korekce

Obojek vysílá zvukové znamení při vstoupení do výstražné zóny a elektrostatický impulz při přiblížení ke korekční zóně. Intenzita elektrostatických impulzů je nastavitelná v 8 úrovních.
 

Drát součástí balení

Součástí balení je 100 m izolovaného drátu, který vystačí na ohraničení dostatečně velké plochy. Pro vymezení větší plochy lze zvlášť dokoupit drát a rozšířit ohradník až na 800 metrů.
 

Baterie

Centrální řídicí systém ohradníku je napájen běžným síťovým napětím 220V. Funkci obojku zajišťuje dobíjecí akumulátor. Předností této baterie je výdrž přibližně 80 hodin.
 

Vodotěsnost

Elektronický obojek je určený k nepřetržitému používání za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Obojek plně vodotěsný a ponořitelný pod vodní hladinu. Zařízení proto nevadí déšť, zvýšená a dlouhodobá vlhkost nebo koupání.

 

Počet psů

Elektronický ohradník může využívat neomezený počet psů s elektronickými obojky, které lze zvlášť dokoupit. Součástí balení je pouze jeden elektronický obojek pro jednoho psa.
 

Délka obojku

Kvalitní textilní řemínek obojku je nastavitelný v délce od 17 do 55 cm. Rychlé odepnutí umožňuje praktické zapínání na plastovou trojzubcovou sponu.

 

Parametry
 

Přijímač elektronického obojku váží 23 g a disponuje rozměry 4,4 x 2,8 x 2,5 cm cm (šířka, výška, hloubka).

 

K čemu vám elektronický ohradník pomůže?

Elektronický ohradník v prvé řadě pomůže udržet psa na vašem pozemku a jasně mu vymezí hranice. Pes proto nebude mít nutkání k útěku. Ohradníkem zároveň vymezíte jakékoliv místo na zahradě a oddělíte tak prostor určený pro psa od květinových záhonů nebo zeleninové zahrady.

Dvouzónový systém ohradníku s výstražnou a korekční zónou zároveň psa vycvičí k respektování vymezeného prostoru.

Obsah balení:

 • 1x generátor impulsů
 • 1x elektronický obojek
 • 1x adaptér a nabíjecí dok pro přijímač
 • 1x balení 100 m drátu
 • 1x sada tréninkových vlaječek
 • 1x testovací výbojka

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu