Kategorie

Proč si vybrat u nás?

  • Ověřeno zákazníky
  • Široká nabídka produktů
  • Většina zboží ihned skladem
  • Výdejní místo v Plzni

Kontaktní údaje

PET-FOOD

telefon:
+420.777 201 988

Bankovní spojení:
2600947512/2010

obchod@pet-food.cz

Petrainer PET916

Petrainer PET916 Zobrazit v plné velikosti
Doprava zdarma
  • 220072

  • neznámý termín expedice
Nová řada dobíjitelných, odolných a plně vodotěsných obojků vhodných pro amatérský i profesionální výcvik psů Petrainer PET916 s dosahem až do 300 metrů disponuje podsvíceným LCD displejem a 3 druhy korekce, zvukovou, vibrační a statickou. Po zakoupení dalšího obojku je možný výcvik 2 psů a díky jeho kompaktním malým rozměrům je vhodný pro všechny velikosti psů

Podrobné informace

Dočasně nedostupné

Zařízení je vhodné pro výcvik všech druhů plemen. Vysílačka je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem s kapacitou 550 mAh a její výdrž v provozu se pohybuje okolo 14 dní. Příjímač na obojku také obsahje dobíjecí baterii s kapacitou 240 mAh a výdrží na úrovni 3 až 7 dní. Zařízení disponuje 3 druhy korekce, zvukovou, vibrační a statickou korekcí. Statická a vybrašná korekce je nastavitelná až na 100 úrovní intenzity korekce, takže zařízení je vhodné pro všechny velikosti psů. Díky šikovnému pohybovému senzoru šetří obojek energii - jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by.

S čím Vám elektronický obojek pomůže?
Systém Vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 300 metrů. Při stisknutí ovládacího tlačítka, vysílačka vyšle signál, který aktivuje obojek na krku psa. Při správném použití elektronického výcvikového zařízení bude výcvik Vašeho psa jednoduchý a efektivní. Pes se naučí různým povelům, které je někdy bez vodítka velmi obtížné naučit (např. Povel "ke mně" apod.). Jedním z najdôležiteších povelů je naučit psa aby na zavolání přišel k majiteli. Pokud Váš pes nereaguje na Vaše volání a pokud navíc má pes tendenci pronásledovat auta, ptáčky či dokonce lidi, elektronický výcvikový obojek, je zařízení které si s tím jistě poradí.

Navíc pomocí tohoto elektronického výcvikového zařízení dokážete i staršího psa odnaučit už naučeným zlozvykem, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích (nebo alternativně "rytí zahrady"), nadměrného štěkání, ležení na Vašem oblíbeném křesle apod. Zařízení je například vynikajícím pomocníkem i při kontrole psa pokud má tendenci "sbírat odpadky". Budete schopen na dálku psovi zadat povel "pusť" a on či ona Vás určitě poslechne ještě před "spolknutím sousta" a po jistém čase se k danému zlozvyku již nevrátí.

 

Základní charakteristika zařízení
dosah zařízení 300 m
typ korekce zvuková, vibrační a statická korekce
2 boost funkce není
intenzita korekce: poskytuje 99 úrovní pro nastavení impulsů korekce
rozšiřitelný na 2 psy - po zakoupení extra obojků
vodotěsnost vodotěsný a ponořitelný
baterka dobíjitelný obojek i vysílačka
vhodné pro: určeny pro všechny druhy plemen
 

Sada obsahuje: obojek, tréninková vysílačka, nabíječka na vysílačku a obojek, vyměnitelné dlouhé a krátké kolíky korekce, testovací dioda a manuál.

 »Obojek
používá dobíjecí baterku s kapacitou 240mAh
Váha: 55,3 g
Velikost: 6,5 cm x 3 cm x 3,8 cm (tloušťka)
Velikost nastavitelného řemínku: 20-70 cm
 

»Vysílačka
používá dobíjecí Lithium-Ion baterku, s kapacitou 550 mAh
Váha: 101,1 g
Velikost: 18 cm (délka včetně antény) x 4 cm x 3.5 cm

Přátelí se s námi

Ověřeno zákazníky Ověřená firma Garance nákupu